Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs Tüp Bebek

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Doğuş Tüp Bebek Merkezi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde (KKTC) Kadın Hastalıkları, Doğum, Tüp bebek, yumurta donasyonu, sperm donayonu, embriyo donayonu, taşıyıcı annelik ve Pre-implantasyon Genetik Tanı uygulamalı tüp bebek tedavileri üzerine hizmet vermektedir. Kıbrıs Doğuş Tüp Bebek Merkezi olarak kıbrısın en iyi tüp bebek merkezi olmak için kendimizi sürekli geliştirip güncel tıbbi gelişmeleri takip ediyoruz.

İşte Hizmetlerimiz.

Yumurta donasyonu

Yumurta Donasyonu

Yumurta donasyonu eski yıllarda erken menapoza giren genç kadınları anne yapmaya yönelik bir yöntemdi. Daha sonraları yıllarca çocuk özlemi çeken veya geç evlilik yapan anne adayları için bir çözüm umudu haline geldi.daha fazla bilgi için tıklayınız

Sperm Donasyonu

Sperm Donasyonu Donasyonu

Sperm donasyonu erkekte de hiç sperm olmaması durumunda (Azospermik hastalarda) banka spermi kullanılmak suretiyle gerçekleştirilen bir tüp bebek uygulamasıdır. Bu yöntemde anne adayından geliştirilerek toplanan yumurtalar aileye uygun olarak seçilen banka spermiyle döllendirilir. Elde edilen embriyoların anne adayına trasnferi sağlanarak tedavi tamamlanır.daha fazla bilgi için tıklayınız.

Cinsiyet Seçimi

Cinsiyet Seçimi

Cinsiyet seçimi işleminde bulunulabilmesi için tüp bebek tedavisinde mutlaka ihtiyaç vardır. Aynen tüp bebek öncesinde yapıldığı gibi çeşitli ilaçlarla doktor kontrolünde anne adayının yumurtaları geliştirilir ve aynı adet döngüsünde çok sayıda yumurta üretmesi sağlanır. daha fazla bilgi için tıklayınız.

Embriyo Donasyonu (Sperm+Yumurta Donasyonu) Tedavi

Embriyo Donasyonu(Sperm+Yumurta Donasyonu) Tedavisi

Embriyo Donasyonu hem kadında, hem de erkekte üremeyle ilgili problem olduğu zaman tercih edilen bir tüp bebek yöntemdir. Anne adayı ister menopoz da olsun veya olmasın embriyo donasyonu tedavisine başvurabilir. Düzenli mens olan hastalarda, mens tarihlerine göre tedaviye hazırlanmaya başlanır. Embriyo donasyonunda çiftin fiziksel özellikleri dikkate alınarak hazırlanan taze embriyolar kullanılır. Embrio donasyonu yapılmadan önce kadının rahmi bazı hormon tabletleri kullanılarak gebeliğe hazırlanır. Çiftler arzu ederse embiyo donasyonu ile beraber cinsiyet seçimi de yaparak istedikleri cinsiyette bir bebeğe hamile kalabilirler.daha fazla bilgi için tıklayınız.

Yumurta Dondurma (Cryopreservation) Tedavisi

Yumurta Dondurma (Cryopreservation) Tedavisi

Kadınların toplumdaki yerinin hızla değişmesi, kariyer yapan kadın sayısındaki artma ve evlenme yaşının ilerlemesi gibi nedenlerle çocuk doğurma planlarını erteleyen çift sayısı da giderek artmaktadır. Kadın yaşının ilerlemesiyle birlikte yumurta rezervi ve kalitesi azalmakta ve bunun sonucunda da doğurganlık potansiyeli azalmaktadır. daha fazla bilgi için tıklayınız.

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek fiyatları için talep formumuzu doldurarak bizden fiyat isteyebilirsiniz.

Bize Ulaşın